Opinie

Opinie o yesforedu.pl

Córka jest zadowolona i bardzo jej się zajęcia podobają. Przekazuje mi, że w zabawie uczą się wielu praktycznych zwrotów i nazw po angielsku. Zajęcia są atrakcyjnie prowadzone. Fajne było też np. robienie popcornu i rozmowa o tym. Córka otrzymała również od nauczyciela super link na internet do nauki w  domu, również w formie zabawy, z czego wielokrotnie korzystała, bo bardzo polubiła te gry do nauki języka angielskiego.

Szczerze polecam wszystkim rodzicom Firmę Yes, ponieważ naukę języka dzieci utrwalają również podczas praktycznych zabaw.

Mama Sary

Z kursów językowych prowadzonych przez Firmę Yes korzystała zarówno córka jak i syn. Obydwoje chętnie uczestniczyli w zajęciach. Ich umiejętności językowe znacznie się poprawiły. Dzieci nabrały pewności siebie w komunikacji w języku angielskim , lepiej radziły sobie z materiałami przerabianymi na lekcjach w szkole. Jesteśmy zadowoleni z jakości i efektów nauczania. Polecamy kursy prowadzone przez Firmę Yes.

Mama Maćka i Małgosi

Dużo wyniosłam z zajęć, które były prowadzone w miłej, luźnej atmosferze. Lekcje pomogły mi w znacznym stopniu osiągnąć tak dobry wynik na egzaminie –  100 %!

Paulina
Mam trójkę dzieci. Wszystkie uczestniczyły w lekcjach angielskiego na zajęciach w szkole, którą poznałam dzięki pani Magdzie Krzyżanowskiej. To już przeszło 8 lat. W zeszłym roku córka skończyła szkołę podstawową – test ósmoklasisty zdany bez nerwów na 98%. Obecnie najmłodszy syn jest w 5 klasie i  kontynuuje lekcje. Dzięki nim wyprzedza poziom na szkolnych lekcjach, nie stresuje się i sam chętnie sięga do materiałów w języku angielskim. Zajęcia prowadzone są pomysłowo, z grami i quizami, z dostosowaniem do poziomu dzieci, nawet w trudnych czasach zdalnego nauczania.
Polecam z całego serca.
Mama Basi Antka i Janka

-Mamo co robisz ? Dlaczego pytasz o nazwisko Pana Arka?

-Bo piszę opinię a- ups zapomniałam .

-Mamo ,to koniecznie dobrą . Nawet bardzo dobrą !

Bardzo cieszę się ,że przed laty zdecydowałam się syna zapisać do Yesforedu.

Jest zadowolony ( i ja też) z wyników egzaminu ósmoklasisty ( 94 %) . Podszedł do egzaminu bez stresu pewny sukcesu.

Dziękuję za opiekę i pracę w młodszych klasach Pani Magdalenie Krzyżanowskiej -osobie bardzo ciepłej, uśmiechniętej i kompetentnej  – polubił zajęcia z Panią już w przedszkolu !

Jestem niezmiernie wdzięczna losowi , że na swej drodze spotkał nauczyciela ,pedagoga Pana Arkadiusza Pola.

Syn miał szczęście nie tylko uczyć się w przyjaznej atmosferze , ale także w sytuacjach dla niego trudnych uzyskać wsparcie i poradę ( ach to dojrzewanie …)

Dziękuję Panie Arku . Bardzo to cenię .

Polecam Yesforedu i już .

Mama Wojtka
Bardzo polecam firmę Yesforedu, syn uczęszczał na zajęcia od 1 klasy do 8, małe grupy, nauczyciele z dużym doświadczeniem i zaangażowaniem w prowadzenie zajęć. Wszystko to przekładało się na bardzo dobre oceny w szkole i ogólnie dobrą znajomość języka angielskiego.
Mama Janka

-Mamo co robisz ? dlaczego pytasz o nazwisko Pana Arka?

-Bo piszę opinię a- ups zapomniałam .

-Mamo ,to koniecznie dobrą . Nawet bardzo dobrą !

Bardzo cieszę się ,że przed laty zdecydowałam się syna zapisać do Yesforedu.

Jest zadowolony ( i ja też) z wyników egzaminu ósmoklasisty ( choć oceny  jeszcze nie ma) . Podszedł do egzaminu bez stresu pewny sukcesu.

Dziękuję za opiekę i pracę w młodszych klasach Pani Magdalenie Krzyżanowskiej -osobie bardzo ciepłej, uśmiechniętej i kompetentnej  – polubił zajęcia z Panią już w przedszkolu !

Jestem niezmiernie wdzięczna losowi , że na swej drodze spotkał nauczyciela ,pedagoga Pana Arkadiusza Pola.

Syn miał szczęście nie tylko uczyć się w przyjaznej atmosferze , ale także w sytuacjach dla niego trudnych uzyskać wsparcie i poradę ( ach to dojrzewanie …)

Dziękuję Panie Arku . Bardzo to cenię .

Polecam Yesforedu i już .

Mama Wojtka

Dziękujemy bardzo za wsparcie jak i cały owocny kurs. Dzięki Państwu jestem spokojna, że egzamin będzie napisany dobrze. Jeszcze raz bardzo dziękujemy.

Mama Michała

Gorąco polecam kusy języka angielskiego w Firmie Yesforedu. Razem z synem jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu nauki, kompetencji i małych grup. Bardzo dobre oceny z języka w szkole, to również zasługa kursów. Polecam, naprawdę warto !

Mama Adriana

Oby więcej takich nauczycieli z powołania i z takim podejściem do dzieci i rodziców. Bardzo dziękujemy za możliwość uczenia się w Państwa szkole.

Mama Zuzi

Dużo wyniosłam z zajęć, które były prowadzone w miłej , luźnej atmosferze. Zajęcia pomogły mi w znacznym stopniu osiągnąć tak dobry wynik 100 % ! na egzaminie.

Paulina

Dziękujemy serdecznie za kurs przygotowujący do egzaminu po klasie ósmej  z języka angielskiego. Szkoła Yes bardzo nam pomogła. Córka osiągnęła wysoki wynik i w liceum będzie się uczyć na profilu z rozszerzonym angielskim.

Mama Marianny

Filip jest przeszczęśliwy po każdych zajęciach i zaczyna mówić po angielsku. Robi Pani świetną robotę !!! W przyszłym roku, jak i w kolejnych latach jesteśmy pierwsi na liście.

Mama Filipa

Zajęcia  Firmy Yes są prowadzone w sposób profesjonalny, kreatywnie, bardzo pomysłowo, w formie zabawy, co zachęca dzieci do uczęszczania na lekcje. Lektorzy indywidualnie podchodzą do każdego dziecka, co jest zauważalne w postępach i chęci do nauki. Jestem bardzo zadowolona z zajęć, ponieważ mój syn robi duże postępy i świetnie radzi sobie z językiem obcym. Polecam z całego serca Firmę Yes .

Mama Wiktora

Polecam kurs przygotowujący do egzaminu z języka angielskiego dla klas 8 prowadzony przez firmę YES. Profesjonalnie prowadzone zajęcia, rzetelnie przekazana wiedza przez doświadczonego nauczyciela,  praktyczne przygotowanie do egzaminu.  A wszystko to w życzliwej atmosferze, co sprawia, że nauka jest prosta i przyjemna., a ” sądny dzień” nie był taki straszny dla mojego syna:)

Mama Szymona

Moja przygoda ze szkołą YesForEdu zaczęła się kilka lat temu, początkowo z panią Magdą, a teraz z panem Arkiem. Zajęcia z nimi to przykład jak można się uczyć i nauczyć języka angielskiego w sposób ciekawy i efektywny. Od września również planuję kontynuację nauki w YesForEdu, do czego zachęcam również innych

Juliusz
Polecam zajęcia prowadzone przez firmę YES! Lekcje odbywają się w miłej atmosferze, a nauczyciele zachęcają do nauki swoim profesjonalizmem i optymizmem. Dzięki kursowi uzyskałam wysoki wynik na egzaminie po klasie 8. Uzyskałam  100%!
Jestem wdzięczna, że mogłam uczestniczyć i rozwijać się na zajęciach. Naprawdę warto 🙂
Julka

Jesteśmy w szoku, że w ciągu zaledwie kilku miesięcy dziecko poczyniło kolosalne postępy. Z dopuszczającego stopnia umiejętności podskoczyło do poziomu prawie 90%, czyli przeliczając na oceny do stopnia bardzo dobrego. Niewątpliwie sprzyjającym czynnikiem była życzliwa atmosfera w czasie prowadzenia zajęć oraz wysokie kompetencje osoby przygotowującej młodzież do egzaminu.
Z całego serca polecamy zajęcia!

Tata Majki

Lekcje języka angielskiego  w Yes to najlepsza inwestycja, dzięki którym córki (klasa 4 i 8 ) osiągają świetnie wyniki w szkole i bardzo chętnie uczestniczą w zajęciach. Lekcje są fajne (opinie dzieci)  i ciekawe, dobrze wyjaśniane zawiłości języka, dużo rozmów po angielsku. Zachęcam i polecam 🙂

Mama Mileny
Z przyjemnością chciałabym zarekomendować Szkołę Języka Angielskiego Yesforedu.. Zajęcia języka angielskiego prowadzone są na wysokim poziomie merytorycznym przez zaangażowanych i doświadczonych lektorów. Plusem jest także elastyczność szkoły w dopasowaniu się do czasowych możliwości ucznia. Doceniam też fakt, iż szkoła zareagowała na sytuację pandemiczną wprowadzając zajęcia on-line. Syn uczęszczał także, prócz klasycznego kursu, na Speaking Club, co znacznie ośmieliło go w mówieniu po angielsku. Wszystko to sprawia, że Szkoła Języka Angielskiego Yesforedu jest szkołą godną polecenia.
Egzamin ósmoklasisty to jeden z ważniejszych testów, do którego dziecko musi podejść na koniec nauki w szkole podstawowej. Dlatego tak ważne jest dobre przygotowanie. Dzięki przemyślanemu i sprawdzonemu programowi nauczania pedagodzy prowadzący zajęcia w Szkołę Yesforedu pomogli mojemu synowi przyswoić, powtórzyć, a przede wszystkim usystematyzować wymaganą wiedzę. Z czystym sumieniem polecam Szkołę Yesforedu  i kursy przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty.
Mama Patryka
Mam troje dzieci i cała trójka przez wszystkie lata edukacji w szkole podstawowej uczęszczała na zajęcia z języka angielskiego do Yesforedu. Zajęcia są prowadzone na wysokim poziomie, lektorzy prowadzą lekcje w sposób bardzo ciekawy podchodząc do każdego ucznia w sposób indywidualny. Nauka jest na bardzo wysokim poziomie, każde z moich dzieci ma dzisiaj solidnie opanowane podstawy i nie ma problemu ze zrozumieniem i prostą komunikacją w języku angielskim.
Uważam, że nauka języka angielskiego w Yesforedu jest świetnym wyborem, ze względu na małe grupki, w których odbywają się lekcje a także wynikający z tego fakt, że każde z dzieci jest traktowane podmiotowo – z należytą uwagą.
Moja najmłodsza córka (która chodziła w minionym roku szkolnym na kurs przygotowujący do egzaminu ośmioklasisty, będącym podsumowaniem wszystkich lat nauki języka angielskiego w YESforedu) powiedziała, że lekcje były prowadzone tak, że “angielski sam jej wchodził do głowy”, a osiągnęła na egzaminie ósmoklasisty bardzo wysoki wynik z języka angielskiego.
Mama Oli Mateusza i Tosi
Szkoła Yesforedu  od kilku lat rozwija znajomość języka angielskiego u moich dzieci. Jesteśmy bardzo zadowoleni z poziomu oraz zaangażowania nauczycieli. Dzieci bardzo dobrze radzą sobie z językiem, zarówno w szkole jak i w życiu codziennym, a dzięki nauczycielom same chcą podnosić własne umiejętności. Warto dodać, że lekcje są bardzo ciekawe, nie nudne, dzieci z przyjemnością na nie uczęszczają. Dzięki zajęciom z języka angielskiego nawet najtrudniejsze szkolne sprawdziany dzieci zaliczały celująco. Dziękujemy !
Jesteśmy bardzo zadowoleni z przygotowania córki do egzaminów po klasie ósmej.  Zajęcia,
pomimo pandemii, prowadzone były  profesjonalnie i z zaangażowaniem.
Nauczyciele kompetentni i otwarci na potrzeby uczniów, bardzo elastyczni
z indywidualnym podejściem do potrzeb i oczekiwań.
Córka została przygotowana profesjonalnie, egzaminy poszły jej bardzo dobrze.
Mama Natalii i Mateusza
Przekazuję swoje spostrzeżenia i odczucia jakie Szkoła Yesforedu wniosła w życie moich dzieci.
Cóż mogę napisać ……………Jeden wielki pozytyw.
Od piętnastu lat jesteśmy razem i zawsze byliśmy bardzo zadowoleni z nauczania języka angielskiego przez wszystkich nauczycieli jacy pracowali w Państwa szkole.Zajęcia zawsze prowadzone były na najwyższym poziomie, ze szczególnym uwzględnieniem zachęcenia także mniejszych  dzieci do nauki tego języka. Poza tym szkoła YESFOREDU prowadzi zajęcia po lekcjach dzieci , w tym samym budynku lub w pobliskim klubie Podgrodzie co jest niezwykle wygodne , zarówno dla dzieci jak i rodziców, organizuje małe grupy co sprzyja przyswajaniu wiedzy i ma przystępne ceny.
Prywatnie jest mi bardzo przykro, że nasza współpraca dobiegła końca,  a szyszki  (ciasteczka własnej roboty Pani Magdy) na zawsze zostaną znakiem rozpoznawczym szkoły Yesforedu.
Bardzo dziękuję za czas poświęcony moim dzieciom i sprawienie, że język angielski jest ich przyjacielem, bez którego w dzisiejszych czasach nie będą wstanie funkcjonować.
Mama Sebastiana i Dagmary

Polecam zajęcia dodatkowe z języka angielskiego prowadzone przez Firmę Yesforedu. Syn chodził na nie z przyjemnością i miał bardzo dobre relacje z nauczycielami. Na lekcjach duży nacisk był kładziony na umiejętności językowe przydatne w życiu codziennym.

Mama Wojtka
Syn jest bardzo zadowolony z lekcji języka angielskiego. Pomimo zmiany szkoły i ofert innych firm, Sebastian nadal chciał kontynuować naukę tylko na zajęciach organizowanych przez Firmę Yesforedu.. Syn chętnie uczęszczał na lekcje i bardzo chwalił zajęcia z Panem Arkiem.
Dziękujemy serdecznie za super lekcje. Sebastian je uwielbiał.
Tata Sebastiana

Chcesz dodać opinię? Wypełnij formularz i wyślij:

Spinner wysyłania formularza mocnych referencji

Pola oznaczone gwiazdką są wymagane, zanim prześlesz swoją opinie sprawdź czy poprawnie je uzupełniłeś

Twoje Imię zostanie opublikowane pod opinią.
Dbamy o Twoją prywatność, dlatego Twój adres email nie będzie widoczny w opinii
Podziel się z nami swoją opinią

Enter your keyword