KURSY JĘZYKA ANGIELSKIEGO
KLASY 0
Cena za 1 semestr
435 zł *
- Zajęcia jeden w tygodniu / po 30 minut
-
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 285
ul. Turmoncka 20 - Liczba uczniów w grupie: 7-12
- Cena za 1 lekcję: 29 zł
- Ilość lekcji w 1 semestrze: 15
- Cena 1 semestru: 435 zł
- Możliwość płatności w dwóch ratach
- Opłata za podręcznik nie jest wliczona w cenę kursu
- * 5% zniżki dla rodzeństwa
KLASY 1-7
Cena za 1 semestr
1170 zł *(kl.1-3) lekcje 45 min.1290 zł* (kl.4-7) lekcje 55 min.
- Zajęcia dwa razy w tygodniu / po 45 minut (kl.1-3) lub po 55 minut (kl.4-7)
-
Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 285
lub Klub Lira, ul.Łojewska 3 - Liczba uczniów w grupie: 7-12
- Cena za 1 lekcję: 39 zł( lekcja 45 min.) lub 43 zł (lekcja 55 min.)
- Ilość lekcji w 1 semestrze: 30 lekcji
- Cena 1 semestru: 1170 zł * lub 1290 zł
- Możliwość płatności w dwóch ratach
- Opłata za podręczniki nie jest wliczona w cenę kursu
- * 100 zł zniżki dla rodzeństwa
KURSY DLA OŚMIOKLASISTÓW
JĘZYK ANGIELSKI
3250 zł * cena za cały kurs + 124 godziny kursu wideo- Zajęcia dwa razy w tygodniu / po 60 minut
- Lokalizacja : platforma Zoom
- Liczba uczniów w grupie: 7-12
- Cena za 1 lekcję: 65 zł
- Ilość zajęć : 50 od października 2025
- Możliwość płatności w ratach
- Opłata za podręczniki nie jest wliczona w cenę kursu
-
* 100 zł zniżki dla osób, które wybiorą dwa przedmioty
* 200 zł zniżki dla osób, które wybiorą trzy przedmioty
JĘZYK POLSKI I MATEMATYKA
1840 zł * cena za 1 przedmiot- Jest możliwość wyboru jednego przedmiotu.
-
Zajęcia raz w tygodniu w soboty od października 2025
120 minut ( dwa razy 60 minut) jeden przedmiot - Lokalizacja: Szkoła Podstawowa nr 285 ul. Turmoncka 20
- Liczba uczniów w grupie : 7-12
- Cena za 1 lekcję: 46 zł Ilość spotkań : 20 ( jeden przedmiot)
- Możliwość płatności w ratach
- Opłata za repetytorium nie jest wliczona w cenę kursu
-
* 100 zł zniżki dla osób, które wybiorą dwa przedmioty
* 200 zł zniżki dla osób, które wybiorą trzy przedmioty
KOREPETYCJE
Zajęcia dodatkowe z języka polskiego, matematyki, fizyki i chemii
Cena za 1 lekcję
od 60 zł
- Liczba uczniów w grupie: 3-6 os.
- Cena za 1 lekcję: 60 zł / za 60 min.
-
Minimalna ilość lekcji:
2 zajęcia x 60 min.