Nasi Nauczyciele

Poznajmy się

Kursy Edukacyjne "YES" to profesjonalna kadra wysoko wykfalifikowanych nauczycieli, dla których praca z kursantami to przede wszystkim pasja!
yesforedu_4
Magdalena Krzyżanowska

Nauczycielka języka angielskiego
Pomysłodawca i twórca firmy Yesforedu

Pasjonuje się nauczaniem języka angielskiego. Od wielu lat wprowadza dzieci w cudowny świat kompetencji językowych. W niestandardowy sposób wykorzystuje różnorodne metody pracy, aby aktywizować uczniów. Prowadzi dynamiczne zajęcia, które są pełne ruchu, gier i zabaw, a jednocześnie dają solidne podstawy językowe.
“Ten angielski mija mi jak błyskawica” – komentarz Antka klasa 1.

W wolnym czasie czyta książki i spaceruje z psem.

arek-pol
Arek Pol

Nauczyciel języka angielskiego
Koordynator kursów egzaminacyjnych po klasie 8

Z optymizmem i energią przekazuje swoją wiedzę zarażając uczniów pasją i radością zdobywania nowych umiejętności językowych. Poprzez gry i zabawy pokazuje, że nauka języka angielskiego nie musi być nudna. Nieszablonowe pomysły i multimedialne rozwiązania to jego żywioł. Największą radość sprawiają mu sukcesy jego uczniów i ich zapał do nauki. Skutecznie przygotowuje do egzaminu po klasie ósmej.

W chwilach wolnych od pracy można go spotkać na mazurskich jeziorach i bieszczadzkich szlakach.

yesforedu_2
Natalia Otulak

Nauczycielka języka angielskiego

Praca z dziećmi i młodzieżą to jej pasja. Wciąż szuka nowych metod i innowacji w nauczaniu. Zakręcona na punkcie eTwinningu, metod myślenia krytycznego i pracy projektowej.
Dlaczego projekt? Ponieważ daje szansę na samodzielną pracę uczniów, uczy współpracy i współdziałania, pozwala na łączenie różnych dziedzin i form pracy, pozwala na pokazanie zdobytej wiedzy i umiejętności. I nie ocenia.Każdy pomysł jest dobry, ponieważ jest Nasz / Wasz!

Prywatnie: jak wakacje to nad morzem, ferie zimowe na nartach, a w roku szkolnym kibic: na boisku i basenie.

yesforedu_3
Marcin Świderski

Nauczyciel języka polskiego

Od ponad dwudziestu lat zajmuje się wzbudzaniem wśród młodzieży zainteresowania kulturą i językiem ojczystym.Stosuje aktywizujące metody nauczania, dzięki czemu na zajęciach prowadzonych przez niego trudno się nudzić. W swojej pracy woli rolę przewodnika niż wykładowcy. Stawia na naukę przez doświadczanie. Ogromną satysfakcję daje mu dostrzeganie efektów swojej pracy. Po zajęciach z nim uczniowie są dobrze przygotowani do egzaminu.

Poza książkami, teatrem i kinem to podróże stały się jego miłością. W Polsce najłatwiej w wolne dni spotkać go w Tatrach lub Bieszczadach.

yesforedu_1
Ewa Chmielewska

Nauczycielka matematyki

Bardzo lubi pracę z dziećmi i młodzieżą, dlatego nigdy nie myślała o zmianie pracy. Uczy tak, aby matematyka była przedmiotem, który otwiera w dorosłym życiu wiele drzwi.

Wolny czas poświęca na dokształcanie się, czytanie książek i jazdę na rowerze.

Ania1a (1)
Anna Nożyńska

Nauczycielka matematyki i informatyki

Ma ponad dwadzieścia lat doświadczenia w nauczaniu.  Zwolenniczka nowoczesnych technologii i metod aktywizujących. Cierpliwość i indywidualne podejście to jej sposób na wprowadzanie w świat matematyki.

W wolnym czasie gra w szachy, brydża i uprawia sporty wodne.

MONIKA - ZDJĘCIE
Monika Berlińska

Nauczycielka języka polskiego

Praca z dziećmi i młodzieżą to Jej pasja. Wzajemny szacunek, życzliwość i otwartość to wartości, którymi się kieruje.

W wolnych chwilach  czyta, chodzi do kina i teatru oraz podróżuje. Uwielbia piesze wycieczki oraz jazdę rowerem.

MICHAŁ - ZDJĘCIE
Michał Masłowski

Nauczyciel języka angielskiego

Absolwent Edukacji Początkowej z Wczesnym Nauczaniem Języka Angielskiego na Uniwersytecie Warszawskim oraz Center for Social Studies na kierunku: Culture, Media and Society w Instytucie Filozofii i Socjologii PAN w Warszawie.

Od 15 lat organizuje zajęcia w języku angielskim: przyrodniczo-matematyczne, muzyczno-ruchowe, plastyczno-techniczne a nawet społeczno-kulturalne i informatyczne.

Uważa, że najlepiej uczyć się czegoś nowego po angielsku. Wtedy naturalnie można przyswoić nowe słownictwo i gramatykę.

W wolnym czasie organizuje czas swoim trzem córkom, żonie oraz spaceruje z psem. Poza tym biega i jeździ na rowerze – do pracy i w zawodach amatorskich.

Głodny wiedzy? Dołącz do nas!
Zapisz się na kurs – wypełnij formularz lub zadzwoń: tel. 698 057 900

Enter your keyword